O nás ...

Vítame Vás v našom e-shope...

Náš pôvodný e-shop s hračkami sme trochu upravili a doplnili, okrem iného, aj o našu tvorbu -  HANDMADE výrobky, ktorých výroba je pre nás veľkou záľubou. Snažíme sa vymýšľať a vyrábať originálne veci, ktoré bežne v obchodoch nenájdete.

Tvoríme z dvoch základných materiálov - korálky a drevo... a sme na to dvaja...

V našej ponuke nájdete - HANDMADE ŠPERKY A BIŽUTÉRIU - náhrdelníky, náušnice, náramky, sety. Z dreva Vám ponúkame rôzne výrezy, obrázky, doplnky do domácnosti - buď ako polotovary, ktoré si dotvoríte sami, alebo ako hotové výrobky ... Postupne pridávame nové výrobky, aj nové kategórie.

Zároveň rovnako tvorivé duše, ako sme my, si u nás môžu vybrať  MATERIÁL NA TVORBU BIŽUTÉRIE a rôzne DREVENÉ MATERIÁLY A POLOTOVARY.

Naďalej v našom e-shope nájdete niečo aj pre Vaše ratolesti - STAVEBNICE, ktoré sú u deti veľmi obľúbené...

Náš sortiment neustále rozširujeme, takže ak sa Vám naše výrobky a produkty páčia, navštívte nás aj nabudúce alebo nás sledujte na facebooku, kde budete informovaní o všetkých naších novinkách a akciách.

Snažime sa docieliť Vašu maximálnu spokojnosť, preto, ak Vám niečo v našom e-shope chýba, alebo máte nejaké návrhy, ako zlepšiť naše služby, neváhajte nám napísať.

Tešíme sa na každý Váš komentár...
 
Ďakujeme Vám za Vašu dôveru.
 
Martin a Jana
Jagam.sk