-
Prejdite na obrázok pre priblíženie
Brúsené korálky - rondelky 4x3mm červená AB, 50ks (bron401)
Číslo produktu: bron401
Dostupnosť: Vypredané
Dostupnosť: Vypredané
Cena: 0,58€
Bez DPH: 0,58€
Sklenené brúsené korálky - rondelky o veľkosti 4x3mm s kvalitným trvácnym pokovom
Korálky sú vhodné na výrobu elegantných či luxusných šperkov.
| Veľkosť | 4x3mm |
| Prieťah | 1 mm |
| Materiál | sklo |
| Tvar | Rondel |
| Farba | Červená |
| Typ farby | Priehľadná |
| Povrchová úprava | AB pokov |
Balenie: 50 ks
Vlastnosti:
-
Rozmer: 4×3 mm, prieťah: 1mm
-
Materiál: sklo
-
Farba: červená priehľadná s AB pokovom, ktorý je odolný voči oderu pri bežnom nosení
Použitie:
- ketlovanie, šitie, obšívanie
| Vlastnosti | |
| Farba | červená |
| Materiál | sklo |
| Prieťah | 1 mm |
| Povrchová úprava | pokov |
Napísať recenziu
Vaše meno:Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!
Hodnotenie: - +
Opište kód z obrázku:
