-
Prejdite na obrázok pre priblíženie
Kovová korálka 6mm CHIRURGICKÁ OCEĽ,4ks (ch1346g)
Číslo produktu: ch1346g
Dostupnosť: 59 ks
Dostupnosť: 59 ks
Cena: 1,78€
Bez DPH: 1,45€
Cena je za 4ks.
| Materiál | chirurgická oceľ 304 |
| Veľkosť | priemer 6mm, vnútorný priemer 2mm |
| Farba | zlatá |
| Veľkosť | |
| Dĺžka | 5mm |
| Vnútorný priemer | 2mm |
| Vonkajší priemer | 6mm |
| Vlastnosti | |
| Farba | zlatá |
| Materiál | chirurgická oceľ |
| Povrchová úprava | Pozlatené 18K zlatom |
Napísať recenziu
Vaše meno:Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!
Hodnotenie: - +
Opište kód z obrázku:
