-
Prejdite na obrázok pre priblíženie
Kovová korálka valček 10x8mm CHIRURGICKÁ OCEĽ, 1ks (ch1336g)
Číslo produktu: ch1336
Dostupnosť: 24 ks
Dostupnosť: 24 ks
Cena: 1,91€
Bez DPH: 1,55€
Ozdobná veľkodierová korálka skvele vynikne na dámskom aj pánskom náramku.
Korálka má vnútorný priemer 6,5mm, tým je vhodná pre navliekanie na všetky druhy elastických materiálov, retiazok a silónov.
Cena je za 1ks.
| Materiál | chirurgická oceľ 304 |
| Veľkosť | 10x8mm, vnútorný priemer 6,5mm |
| Farba | zlatá |
| Veľkosť | |
| Dĺžka | 10mm |
| Vnútorný priemer | 6mm |
| Vonkajší priemer | 8mm |
| Vlastnosti | |
| Farba | zlatá |
| Materiál | chirurgická oceľ |
| Povrchová úprava | Pozlatené 24K zlatom |
Napísať recenziu
Vaše meno:Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!
Hodnotenie: - +
Opište kód z obrázku:
