Minerál Achát 6mm, šnúra cca63ks (m197)
Číslo produktu: m197
Dostupnosť: 4 ks
Dostupnosť: 4 ks
Cena: 4,45€
Bez DPH: 3,62€
Korálky z prírodného mInerálu Achát, ktorý je jedným z najznámejších a najrozšírenejších polodrahokamov, obľúbený pre svoju nádhernú paletu farieb a zaujímavé vzory. Patrí medzi odrody kremeňa (chalcedónu) a je charakteristický svojimi pásikavými štruktúrami, ktoré vznikajú v priebehu miliónov rokov. Tieto vrstvy sú výsledkom postupného usadzovania minerálov v dutinách hornín.
Minerály môžu mať mierne odchýlky farieb a veľkosti.
| Pomenovanie | Achát |
| Materiál | Prírodný |
| Veľkosť | 6mm |
| Farba | prírodná |
| Prieťah | 1mm |
| Povrchová úprava | Lesk |
| Úprava | Dofarbovaný |
| Tvar | Gulička |
| Balenie | Šnúra cca 63ks |
| Vlastnosti | |
| Pomenovanie | Achát |
| Materiál | Prírodný |
| Veľkosť | 6mm |
| Farba | Prírodná |
| Prieťah | 1mm |
| Povrchová úprava | Lesk |
| Úprava | Dofarbovaný |
| Tvar | Gulička |
| Balenie | Šnúra |
Napísať recenziu
Vaše meno:Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!
Hodnotenie: - +
Opište kód z obrázku:
