Minerál Achát 6x6mm, šnúra cca50ks (m192)
Číslo produktu: m192
Dostupnosť: 4 ks
Dostupnosť: 4 ks
Cena: 5,85€
Bez DPH: 4,76€
Korálky z prírodného mInerálu Achát, ktorý je jedným z najznámejších a najrozšírenejších polodrahokamov, obľúbený pre svoju nádhernú paletu farieb a zaujímavé vzory. Patrí medzi odrody kremeňa (chalcedónu) a je charakteristický svojimi pásikavými štruktúrami, ktoré vznikajú v priebehu miliónov rokov. Tieto vrstvy sú výsledkom postupného usadzovania minerálov v dutinách hornín.
Veľkosť kociek je od cca 5mm do 8mm
Minerály môžu mať mierne odchýlky farieb a veľkosti.
| Pomenovanie | Achát |
| Materiál | Prírodný |
| Veľkosť | 6mm |
| Farba | zlatá |
| Prieťah | 1mm |
| Povrchová úprava | Lesk |
| Úprava | Dofarbovaný |
| Tvar | Kocka |
| Balenie | Šnúra cca 50ks |
| Vlastnosti | |
| Pomenovanie | Achát |
| Materiál | Prírodný |
| Veľkosť | 6mm |
| Farba | Oranžová |
| Prieťah | 1mm |
| Povrchová úprava | Lesk |
| Úprava | Dofarbovaný |
| Tvar | Kocka |
| Balenie | Šnúra |
Napísať recenziu
Vaše meno:Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!
Hodnotenie: - +
Opište kód z obrázku:
