Minerál Achát 8mm, šnúra cca48ks (m193)
Číslo produktu: m193
Dostupnosť: 7 ks
Dostupnosť: 7 ks
Cena: 2,90€
Bez DPH: 2,36€
Korálky z prírodného mInerálu Achát, ktorý je jedným z najznámejších a najrozšírenejších polodrahokamov, obľúbený pre svoju nádhernú paletu farieb a zaujímavé vzory. Patrí medzi odrody kremeňa (chalcedónu) a je charakteristický svojimi pásikavými štruktúrami, ktoré vznikajú v priebehu miliónov rokov. Tieto vrstvy sú výsledkom postupného usadzovania minerálov v dutinách hornín.
Minerály môžu mať mierne odchýlky farieb a veľkosti.
| Pomenovanie | Achát |
| Materiál | Prírodný |
| Veľkosť | 8mm |
| Farba | prírodná |
| Prieťah | 1mm |
| Povrchová úprava | Lesk |
| Úprava | Nedofarbovaný |
| Tvar | Gulička |
| Balenie | Šnúra cca 48ks |
| Vlastnosti | |
| Pomenovanie | Achát |
| Materiál | Prírodný |
| Veľkosť | 8mm |
| Farba | Prírodná |
| Prieťah | 1mm |
| Povrchová úprava | Lesk |
| Úprava | Nedofarbovaný |
| Tvar | Gulička |
| Balenie | Šnúra |
Napísať recenziu
Vaše meno:Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!
Hodnotenie: - +
Opište kód z obrázku:
