Minerál Jadeit Perzský 8mm, šnúra cca 46ks (m101)
Číslo produktu: m101
Dostupnosť: 3 ks
Dostupnosť: 3 ks
Cena: 3,30€
Bez DPH: 2,68€
Korálky z prírodného minerálu Jadeit symbolizuje čistotu, krásu a nesmrteľnosť. Je označovaný ako „kameň nebies“ a používa sa v umení, šperkoch a náboženských artefaktoch už viac ako 5000 rokov.
Perzský Jadeit je vyrovnávajúci a liečivý kameň známy svojimi ochrannými vlastnosťami. Podporuje radosť, lásku, duševnú jasnosť a oslobodenie od negatívnych myšlienok.
Perzský Jadeit je živý, farbený prírodný drahokam známy svojimi bohatými farbami, jemným mastným leskom a hladkou textúrou. Tento minerál má nepriehľadné biele pozadie a jedinečné vzory s dlhotrvajúcimi jasnými farbami, ktoré vyžarujú exotický šarm a sofistikovanosť.
Minerály môžu mať mierne odchýlky farieb a veľkosti.
| Pomenovanie | Jadeit Perzský |
| Materiál | Prírodný |
| Veľkosť | 8-8,5mm |
| Farba | Hnedá |
| Prieťah | 1mm |
| Povrchová úprava | Lesk |
| Úprava | Nedofarbovaný |
| Tvar | Gulička |
| Balenie | Šnúra cca 46ks |
| Vlastnosti | |
| Pomenovanie | Jadeit |
| Materiál | Prírodný |
| Veľkosť | 8mm |
| Farba | Hnedá |
| Prieťah | 1mm |
| Povrchová úprava | Lesk |
| Úprava | Nedofarbovaný |
| Tvar | Gulička |
| Balenie | Šnúra |
Napísať recenziu
Vaše meno:Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!
Hodnotenie: - +
Opište kód z obrázku:
