-
Prejdite na obrázok pre priblíženie
Minerál Opalit 8mm, šnúra cca 50ks (m105)
Dostupnosť: 10 ks
Korálky zo syntetického minerálu Opalit. V starovekom grécku bol považovaný za cennejší ako diamant. Jeho farby sa menia podľa dopadu uhla svetla. Tento jav sa nazýva opalescencia.
Vo všeobecnom presvedčení sa verí, že opalit Vás môže naplniť vnútorným pokojom a šťastím, ako aj zlepší schopnosť komunikovať a sebarealizovať sa. Opalit pôsobí ako ochranný kameň.
Umožňuje správne pochopenie vlastnej ceny a pomôže vám porozumieť svojim možnostiam. Vnáša do života svetlo a spontánne rozhodovanie. Povzbudzuje umelecké sklony.
V citovom živote bol opalit oddávna spájaný s láskou a vášňou, Podnecuje k prejavom pozitívnych citov. Tvrdí sa, že nosenie opalitu vyvoláva vernosť, lojalitu a spontánne jednanie. Opalit je považovaný za kameň emocionálneho liečenia. Verí sa, že pomáha pri zmierňovaní úzkosti a stresu, podporuje pocit pokoja a vnútorného pokoja.
Minerály môžu mať mierne odchýlky farieb a veľkosti.
| Pomenovanie | Opalit |
| Materiál | Syntetický |
| Veľkosť | 8mm |
| Farba | Priehľadná mliečna |
| Prieťah | 1mm |
| Povrchová úprava | Lesk |
| Úprava | Nedofarbovaný |
| Tvar | Gulička |
| Balenie | Šnúra |
| Vlastnosti | |
| Pomenovanie | Opalit |
| Materiál | Syntetický |
| Veľkosť | 8mm |
| Farba | Priehľadná mliečna |
| Prieťah | 1mm |
| Povrchová úprava | Lesk |
| Úprava | Nedofarbovaný |
| Tvar | Gulička |
| Balenie | Šnúra |
Napísať recenziu
Vaše meno:Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!
Hodnotenie: - +
Opište kód z obrázku:
