Minerál Prehnit 8mm, šnúra cca47ks (m185)
Dostupnosť: 5 ks
Prehnit je minerál s jemnými zelenými a žltozelenými tónmi, ktorý prináša pokoj, rovnováhu a duchovné prebudenie. Tento vzácny kameň je obľúbený pre svoju schopnosť očisťovať myseľ, posilňovať intuíciu a podporovať vnútorný pokoj. Tento minerál je ideálny ako ochranný amulet, dekorácia alebo talizman na každodenné nosenie. Doprajte si dotyk prírody a energie s prehnitom – kameňom pokoja a harmónie
Pomáha otvoriť srdce láske, harmónii a sebapoznaniu. Pohlcuje negatívnu energiu a podporuje emocionálnu stabilitu. Umožňuje lepšie porozumieť vlastným pocitom a rozhodnutiam. Prehnit je známy ako kameň hlbokej duchovnej múdrosti a spojenia so zemskou energiou.
Minerály môžu mať mierne odchýlky farieb a veľkosti.
| Pomenovanie | Prehnit |
| Materiál | Prírodný |
| Veľkosť | 8mm |
| Farba | Zelená |
| Prieťah | 1mm |
| Povrchová úprava | Lesk |
| Úprava | Nedofarbovaný |
| Tvar | Gulička |
| Balenie | šnúra |
| Vlastnosti | |
| Pomenovanie | Prehnit |
| Materiál | Prírodný |
| Veľkosť | 8mm |
| Farba | Zelená |
| Prieťah | 1mm |
| Povrchová úprava | Lesk |
| Úprava | Nedofarbovaný |
| Tvar | Gulička |
| Balenie | Šnúra |
Napísať recenziu
Vaše meno:Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!
Hodnotenie: - +
Opište kód z obrázku:
