-
Prejdite na obrázok pre priblíženie
Minerál Pyrit 6mm, šnúra cca 60ks (m116)
Číslo produktu: m116
Dostupnosť: 4 ks
Dostupnosť: 4 ks
Cena: 5,28€
Bez DPH: 4,29€
Korálky z prírodného minerálu Pyrit, známy aj ako „zlato bláznov“ kvôli svojej podobnosti so zlatom, je minerál obsahujúci železo a síru. Patrí medzi najznámejšie a najbežnejšie sulfidové minerály a je ceněný pre svoj kovový lesk a zlatú farbu.
Pyrit je v ezoterike známy ako „kameň prosperity“ a „ochranný kameň“. Pripisujú sa mu tieto vlastnosti: Pomáha vytvárať ochranný energetický štít proti negatívnym vplyvom. Podporuje bohatstvo a úspech, často sa používa na posilnenie financií. Poskytuje energiu a odvahu pre zvládanie výziev. Podporuje kreativitu a motiváciu.
Minerály môžu mať mierne odchýlky farieb a veľkosti.
| Pomenovanie | Pyrit |
| Materiál | Prírodný |
| Veľkosť | 6mm |
| Farba | Hnedá |
| Prieťah | 0,7mm |
| Povrchová úprava | Lesk |
| Úprava | Nedofarbovaný |
| Tvar | Gulička |
| Balenie | Šnúra |
| Vlastnosti | |
| Pomenovanie | Pyrit |
| Materiál | Prírodný |
| Veľkosť | 6mm |
| Farba | Hnedá |
| Prieťah | 0,7mm |
| Povrchová úprava | Lesk |
| Úprava | Nedofarbovaný |
| Tvar | Gulička |
| Balenie | Šnúra |
Napísať recenziu
Vaše meno:Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!
Hodnotenie: - +
Opište kód z obrázku:
