-
Prejdite na obrázok pre priblíženie
Minerál Sodalit 6mm, šnúra cca 59ks (m119)
Dostupnosť: 5 ks
Korálky z prírodného minerálu Sodalit, ktorý je známy svojou výraznou modrou farbou, často s bielymi žilkami alebo škvrnami. Patrí medzi silikátové minerály zo skupiny feldspatoidov a je obľúbený pre svoje estetické vlastnosti aj duchovný význam. Je obľúbený v krištáľoterapii a meditácii.
Podporuje jasnú a pravdivú komunikáciu, vyjadrenie myšlienok a emócií. Pomáha rozvíjať intuáciu a duchovné vnímanie. Znižuje stres, upokojuje myseľ a podporuje racionálne myslenie. Pomáha pri budovaní sebadôvery a prijímaní vlastných nedokonalostí. Je spojený s krčnou čakrou a tretím okom, podporuje vnútornú rovnováhu.
Nabíjajte ho na mesačnom svetle alebo na krištáli. Vyhýbajte sa dlhodobému vystaveniu priamemu slnečnému svetlu, ktoré môže spôsobiť vyblednutie farby.
Minerály môžu mať mierne odchýlky farieb a veľkosti.
| Pomenovanie | Sodalit |
| Materiál | Prírodný |
| Veľkosť | 6mm |
| Farba | Modrá |
| Prieťah | 1mm |
| Povrchová úprava | Lesk |
| Úprava | Nedofarbovaný |
| Tvar | Gulička |
| Balenie | Šnúra cca 59ks |
| Vlastnosti | |
| Pomenovanie | Sodalit |
| Materiál | Prírodný |
| Veľkosť | 6mm |
| Farba | Modrá |
| Prieťah | 1mm |
| Povrchová úprava | Lesk |
| Úprava | Nedofarbovaný |
| Tvar | Gulička |
| Balenie | Šnúra |
Napísať recenziu
Vaše meno:Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!
Hodnotenie: - +
Opište kód z obrázku:
