-
Prejdite na obrázok pre priblíženie
Minerál Jaspis Dragon blood 6mm, šnúra cc59ks (m160)
Číslo produktu: m160
Dostupnosť: 5 ks
Dostupnosť: 5 ks
Cena: 2,64€
Bez DPH: 2,15€
Korálky z prírodného mInerálu Jaspis Dragon blood (označovaný ako aj dračia krv). Je ochranným kameňom pred fyzickými a duševnými rizikami a ako matka všetkých kameňov.
Jaspis vyžaruje oživujúcu, očistnú a ochrannú energiu. Prináša kľud, oporu a pomoc v stresových situáciách.
Pohlcuje negatívnu energiu, pomáha pri riešení konfliktov, zlepšuje organizačné schopnosti, podporuje rýchle uvažovanie a predstavivosť.
Minerály môžu mať mierne odchýlky farieb a veľkosti.
| Pomenovanie | Jaspis Dragon blood |
| Materiál | Prírodný |
| Veľkosť | 6mm |
| Farba | Zelená/Červená |
| Prieťah | 1mm |
| Povrchová úprava | Lesk |
| Úprava | Nedofarbovaný |
| Tvar | Gulička |
| Balenie | Šnúra cca 59ks |
| Vlastnosti | |
| Pomenovanie | Jaspis Dragon blood |
| Materiál | Prírodný |
| Veľkosť | 6mm |
| Farba | Zelená |
| Prieťah | 1mm |
| Povrchová úprava | Lesk |
| Úprava | Nedofarbovaný |
| Tvar | Gulička |
| Balenie | Šnúra |
Napísať recenziu
Vaše meno:Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!
Hodnotenie: - +
Opište kód z obrázku:
