Minerál Obsidián 6mm, šnúra cca 59ks (m187)
Dostupnosť: 2 ks
Korálky z prírodného minerálu Obsidián, ktoré je prirodzené vulkanické sklo, ktoré vzniká rýchlym ochladzovaním lávy bohatého na kremík. Tento unikátny minerál je známy svojím lesklým povrchom a tmavými odtieňmi, no existuje v rôznych variáciách. Je veľmi obľúbený nielen pre svoj estetický vzhľad, ale aj pre duchovné a ochranné vlastnosti.
Obsidián je fascinujúci kameň, ktorý spája silu prírody, histórie a spirituality. Je ideálny pre tých, ktorí hľadajú ochranu, uzemnenie a hlbokú introspekciu. Používa sa na ochranu, meditáciu a liečenie. Je známy ako kameň ochrany, ktorý pohlcuje negatívnu energiu a vytvára štít proti emocionálnym útokom. Pomáha ukotviť myseľ a telo, čím podporuje stabilitu a rovnováhu. Podporuje introspekciu a pomáha pochopiť hlboko zakorenené pocity a pravdu. Pomáha pri odstraňovaní starostí, úzkosti a emocionálnych blokov. Podporuje čistenie a harmonizáciu aurického poľa.
Minerály môžu mať mierne odchýlky farieb a veľkosti.
| Pomenovanie | Obsidián |
| Materiál | Prírodný |
| Veľkosť | 6mm |
| Farba | Mahagón |
| Prieťah | 1mm |
| Povrchová úprava | Lesk |
| Úprava | Nedofarbovaný |
| Tvar | Gulička |
| Balenie | Šnúra cca 59ks |
| Vlastnosti | |
| Pomenovanie | Obsidián |
| Materiál | Prírodný |
| Veľkosť | 6mm |
| Farba | Mahagón |
| Prieťah | 1mm |
| Povrchová úprava | Lesk |
| Úprava | Nedofarbovaný |
| Tvar | Gulička |
| Balenie | Šnúra |
Napísať recenziu
Vaše meno:Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!
Hodnotenie: - +
Opište kód z obrázku:
