-
Prejdite na obrázok pre priblíženie
Minerál Ruženín mat 8mm, šnúra cca 47ks (m111)
Dostupnosť: 8 ks
Korálky z prírodného minerálu Ruženín je známy svojou jemnou ružovou farbou. Je obľúbený v šperkárstve, dekoráciách a v liečiteľstve pre svoj vzhľad a údajné duchovné vlastnosti.
Podľa rímskej legendy dostal človek tento kameň od boha lásky Amora, aby oživil svoju lásku a plodnosť.
Ruženín je kameňom nepodmienenej lásky a nekonečného mieru. Jedná s o jeden z najdôležitejších kryštálov pre srdce.
Ruženín sa využíva na prebudenie romantiky, otvorenie srdca a začatie nového začiatku.
Má ukľudňujúci účinok. Výborne poslúži vo chvíľach tráum alebo kríz.
Ak k sebe chcete prilákať lásku, nemusíte hľadať už nič iného než ruženín.
Tento kameň vedie k odpusteniu sebe samému a vyvoláva sebadôveru spojenú s uznaním vlastnej ceny.
Minerály môžu mať mierne odchýlky farieb a veľkosti.
| Pomenovanie | Ruženín |
| Materiál | Prírodný |
| Veľkosť | 8mm |
| Farba | Ružová |
| Prieťah | 1mm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Úprava | Nedofarbovaný |
| Tvar | Gulička |
| Balenie | Šnúra |
| Vlastnosti | |
| Pomenovanie | Ruženín |
| Materiál | Prírodný |
| Veľkosť | 8mm |
| Farba | Ružová |
| Prieťah | 1mm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Úprava | Nedofarbovaný |
| Tvar | Gulička |
| Balenie | Šnúra |
Napísať recenziu
Vaše meno:Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!
Hodnotenie: - +
Opište kód z obrázku:
