-
Prejdite na obrázok pre priblíženie
Minerál Sokolie oko 8mm, šnúra cca50ks (m182)
Číslo produktu: m182
Dostupnosť: 4 ks
Dostupnosť: 4 ks
Cena: 9,23€
Bez DPH: 7,50€
Korálky z prírodného minerálu Sokolie oko sú známe pre svoje fascinujúce farby a efekt "mačacieho oka", ktorý vzniká vďaka vláknitej štruktúre materiálu. Tento kameň je cenený pre svoje energetické vlastnosti a estetickú hodnotu.
Sokolie oko je nádherný kameň, ktorý kombinuje vizuálnu krásu s hlbokými duchovnými a energetickými vlastnosťami. Je to ideálny kameň pre tých, ktorí hľadajú rovnováhu, ochranu a silnejšie spojenie s vlastnou intuíciou.Minerály môžu mať mierne odchýlky farieb a veľkosti.
| Pomenovanie | Sokolie oko |
| Materiál | Prírodný |
| Veľkosť | 8mm |
| Farba | prírodná |
| Prieťah | 1mm |
| Povrchová úprava | Lesk |
| Úprava | Nedofarbovaný |
| Tvar | Gulička |
| Balenie | Šnúra cca 50ks |
| Vlastnosti | |
| Pomenovanie | Sokolie oko |
| Materiál | Prírodný |
| Veľkosť | 8mm |
| Farba | Prírodná |
| Prieťah | 1mm |
| Povrchová úprava | Lesk |
| Úprava | Nedofarbovaný |
| Tvar | Gulička |
| Balenie | Šnúra |
Napísať recenziu
Vaše meno:Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!
Hodnotenie: - +
Opište kód z obrázku:
