Minerál Turmalín 6mm, šnúra cca50ks (m199)
Číslo produktu: m199
Dostupnosť: 2 ks
Dostupnosť: 2 ks
Cena: 7,60€
Bez DPH: 6,18€
Korálky z prírodného minerálu Turmalín s fialovo-červenou farbou, ktorý kombinuje ohnivú energiu červenej s mystickou silou fialovej. Niekedy sa môžem stretnúť aj s pomenovaním rubelitový turmalín, hlavne ak prevláda červený odtieň.
Turmalín podporuje kreativitu a inšpiráciu, posilňuje intuíciu a pomáha pri meditácií .
Minerály môžu mať mierne odchýlky farieb a veľkosti.
| Pomenovanie | Turmalín |
| Materiál | Prírodný |
| Veľkosť | 6mm |
| Farba | prírodná |
| Prieťah | 1mm |
| Povrchová úprava | Lesk |
| Úprava | Nedofarbovaný |
| Tvar | Gulička |
| Balenie | Šnúra cca 63ks |
| Vlastnosti | |
| Pomenovanie | Turmalín |
| Materiál | Prírodný |
| Veľkosť | 6mm |
| Farba | Prírodná |
| Prieťah | 1mm |
| Povrchová úprava | Lesk |
| Úprava | Nedofarbovaný |
| Tvar | Gulička |
| Balenie | Šnúra |
Napísať recenziu
Vaše meno:Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!
Hodnotenie: - +
Opište kód z obrázku:
