-
Prejdite na obrázok pre priblíženie
Perleť prírodná korálka 8mm, šnúra cca 38 cm (18024)
Číslo produktu: 18024
Dostupnosť: 4 ks
Dostupnosť: 4 ks
Cena: 8,00€
Bez DPH: 6,50€
Prírodné vysokokvalitné perleťové korálky, ktoré sú získavané z morských lastúr. Tieto perly sú vhodné na výrobu šperkov kvôli ich jedinečnej, organickej kráse a nádherným perleťovým odleskom.
Priemer koráliek je cca 8mm, vnútroný prieťah cca 1mm
Neprifarbované, prírodné
Balenie - šnúra o dĺžke cca 38cm, cca 47ks
| Pomenovanie | Prírodná perleť |
| Materiál | Prírodný kvalita AA |
| Veľkosť | cca 8mm |
| Farba | Biela |
| Prieťah | 1mm |
| Povrchová úprava | Lesk |
| Úprava | Nedofarbovaný |
| Tvar | Disk |
| Balenie | Šnúra cca 47ks |
| Balenie | |
| Balenie | Šnúra |
| Vlastnosti | |
| Farba | biela |
| Pomenovanie | Perleť |
| Materiál | Prírodný |
| Veľkosť | cca 3mm |
| Prieťah | 0,8mm |
| Povrchová úprava | Lesk |
| Úprava | Nedofarbovaný |
Napísať recenziu
Vaše meno:Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!
Hodnotenie: - +
Opište kód z obrázku:
