Perleť prírodná nuget 3x4mm, šnúra cca 39 cm (18030)
Číslo produktu: 18030
Dostupnosť: 8 ks
Dostupnosť: 8 ks
Cena: 5,40€
Bez DPH: 4,39€
Prírodné vysokokvalitné perleťové korálky, ktoré sú získavané z morských lastúr. Tieto perly sú vhodné na výrobu šperkov kvôli ich jedinečnej, organickej kráse a nádherným perleťovým odleskom.
Veľkosť koráliek je cca 3x4mm, vnútroný prieťah 0,4mm
Prifarbované, prírodné
Balenie - šnúra o dĺžke cca 39cm, cca 139ks
| Pomenovanie | Prírodná perleť |
| Materiál | Prírodný |
| Veľkosť | cca 3mm |
| Farba | Zlatá |
| Prieťah | 0,4mm |
| Povrchová úprava | Lesk |
| Úprava | Dofarbovaný |
| Tvar | Nuget |
| Balenie | Šnúra cca 139ks |
| Balenie | |
| Balenie | Šnúra |
| Vlastnosti | |
| Farba | zlatá |
| Pomenovanie | Perleť |
| Materiál | Prírodný |
| Veľkosť | cca 3-4mm |
| Prieťah | 0,4mm |
| Povrchová úprava | Lesk |
| Úprava | Dofarbovaný |
Napísať recenziu
Vaše meno:Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!
Hodnotenie: - +
Opište kód z obrázku:
