-
Prejdite na obrázok pre priblíženie
Perleť prírodná - zlomky, šnúra cca 90cm (18009)
Číslo produktu: 18009
Dostupnosť: 6 ks
Dostupnosť: 6 ks
Cena: 7,90€
Bez DPH: 6,42€
Prírodné vysokokvalitné perleťové korálky, ktoré sú získavané z morských lastúr. Tieto perly sú vhodné na výrobu šperkov kvôli ich jedinečnej, organickej kráse a nádherným perleťovým odleskom.
Veľkosť zlomkov je cca 4-6x4-25mm, vnútroný prieťah 0,8mm
Neprifarbované, prírodné
Balenie - šnúra o dĺžke cca 90cm, cca 250ks
| Pomenovanie | Prírodná perleť |
| Materiál | Prírodný |
| Veľkosť | cca 4-6mm |
| Farba | Prírodná |
| Prieťah | 0,8mm |
| Povrchová úprava | Lesk |
| Úprava | Nedofarbovaný |
| Tvar | Zlomky |
| Balenie | Šnúra cca 250ks |
| Balenie | |
| Balenie | Šnúra |
| Vlastnosti | |
| Farba | prírodná |
| Pomenovanie | Perleť |
| Materiál | Prírodný |
| Veľkosť | cca 3-4mm |
| Prieťah | 0,8mm |
| Povrchová úprava | Lesk |
| Úprava | Nedofarbovaný |
Napísať recenziu
Vaše meno:Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!
Hodnotenie: - +
Opište kód z obrázku:
