• Epoxidová živica číra 200g (601) Epoxidová živica číra 200g (601) Prejdite na obrázok pre priblíženie

Epoxidová živica číra 200g (601)

Číslo produktu: 601
Dostupnosť: 98 ks
Cena: 5,10€ Bez DPH: 4,25€

Epoxidová krištáľová dvojzložková živica 200g (dodávaná 100g zložka A a 100g zložka B) je vhodná na tónovanie práškovými pigmentmi ako aj tekutými pigmentami a pri vytvrdzovaní nezapácha ako klasické živice. 

Živicu tvoria dve zložky A a B, ktoré je potrebné zmiešať v rovnakom pomere. Obe zložky živice miešame v rovnakom objemovom pomere(nie hmotnostnom). Živica je po vytvrdnutí číra, tvrdá, UV odolná, nezožltne.

Živica je vhodná na výrobu šperkov, ale taktiež aj na odlievanie povrchov stolov, alebo iných produktov, kde sa vyžaduje tvrdosť, priehľadnosť a UV odolnosť. 

Pri miešaní komponentov používajte rukavice. Pri miešaní dbajte na to, aby bola teplota v miestnosti viac ako 15°C a teplota zložky A viac ako 25°C. Uľahčují to prácu a odstránenie nepotrebných bubliniek pri miešaní a odlievaní.

Postup odlievania:

Obe zložky zmiešajte podľa potreby v rovnakom pomere. Pomaly miešajte, aby ste zbytočne nevytvárali vzduchové bublinky v zmesi. Po premiešaní nechajte živicu odstáť na 5-7min. Potom už len živicu pomaly vlievajte do šablony. Doba vytvrdnutia závisí od vonkajších podmienok.

Miešací pomer  1:1

Maximálna hrúbka odliatku: 60mm

Vytvrdnutie: 24 hodín pri teplote 25°C, 3 hodiny pri teplote 60°C

Doba spracovania: 35 minút pri teplote 25°C

Tvrdosť živice po 48 hod: 85 shore D

Hmotnosť: 200g

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku: